Вивчаючи і розміщуючи відгуки про каркасних будинках від клієнтів, постояльців будинків та їх господарів, нам вдалося виявити об'єктивні слабкі та сильні місця споруд, зведених за цією методикою.
На цій сторінці ми зібрали і розмістили про каркасні будинки відгуки, завдяки яким у вас є шанс дізнатися:
- Правдиво твердження про високі показники енергоеффестівності каркасного будинку, відгуки про нього
- По-справжньому чи зручно і комфортабельно проживати в каркасному будинку: відгуки мешканців різної вікової категорії
- Панельно-каркасні будинки: відгуки, термін забудови
Об'єктивні відгуки власників каркасних будинків
Не дивлячись на те, що множинні будівельні компанії Києва та України проводять піар-кампанії, залучаючи клієнтів "надприродними" вигодами каркасних будинків, вагома частина з них - правда. Отже: каркасний будинок - відгуки власників.
Будівництво за каркасною технологією - одне із самих бюджетних варіантів.
Це факт. Якщо порівнювати вартість спорудження між каркасним будинком і будинком аналогічної житлоплощі, але з бетону / цегли / газоблоку, то перший варіант може обійтися на 15-20% дешевше за рахунок невисокої вартості будматеріалів.
Споруда каркасного будинку - одне з найшвидших процесів. Сам каркас збирається з пиломатеріалів і металлкрепленій без використання будь-яких матеріалів, що клеять, що вимагають висихання.
Каркас 2-поверхового будинку можна зібрати за лічені дні, в той час як цегляна викладка не тільки потребує особливих знаннях і досвіді, але й часу для міцного склеювання.
Гідність очевидно - каркасні будинки відгуки негативні мати в даному аспекті не можуть. Сам збір каркаса не вимагає допоміжної будтехніки, робітників і часу. При наявності досвідченої будбригади, каркасний будинок «з нуля» до моменту заселення може бути споруджений за 60-90 днів.
Каркасно-панельні будинки: відгуки від власників і постояльців
Донині практично всі житлові багатоповерхівки будуються панельними. Про цю методику здавна відомо, як і всі її сильні і слабкі сторони. Панельно-каркасні будинки, застосування методики їх будівництва, в Україні почали забудовуватися зовсім недавно, що призвело до розбіжностей серед будкомпаній і клієнтів.
За роки роботи StroyPro ми спорудили десятки варіацій будинків по каркасно-панельній методикою і, зібравши відгуки від своїх замовників, ми можемо запевнити вас - в такому будинку тепло і це його одне з головних достоїнств.
Високий ступінь тепло- та енергоефективності виходить за рахунок застосування в будівельному процесі 3-шарових панелей (SIP, сендвіч).
В основі цих панелей лежить пінопласт - утеплювач і дві ОСП-панелі по сторонах. Крім цього, додатковий лист утеплювача укладається всередину будинку, що дозволяє будинку бути теплим «подвійно».
Монолітно-каркасний будинок: відгуки
Переглянувши численна кількість відгуків про будинках, побудованих за монолітно-каркасною методикою, ми прийшли до висновку, що вони мають виключно позитивний характер.
Справа в тому, що конструкція каркаса, після його збору, не має просвітів. Значить, морозне повітря і зайві шуми надходити апріорі не можуть.
Ця технологія націлена зберігати тепло. Навіть якщо в будинку відсутнє опалення, а на вулиці мороз, температура повітря в будинку понизиться всього на кілька пунктів від комфортного рівня температури для людини.
Як висновок, за допомогою монолітно-каркасного будинку можна істотно економити на оплаті комунальних послуг.
Значним недоліком методики спорудження даного типу будинку є те, що коректно продумати необхідну кількість будматеріалу для каркаса досить складно. Але, звернувшись в Стройпром, цей мінус стане плюсом і черговим приводом заощадити.
Переваги і недоліки каркасно-щитового будинку: відгуки від господарів
Будинки по каркасно-щитової технології, як і інші типи споруд, що відносяться до каркасному увазі, володіють рядом сильних сторін.
До них можна віднести бистровозводімость, цінову доступність споруди, невелика вага конструкції, енерго- і теплоеффектівность, відсутність усадки будинку, комфорт і затишок.
Однак каркасно-щитовий будинок відрізняється низьким рівнем звукоізоляції і вимагає додаткового монтажу гідроустойчівий матеріалів, що, безумовно, є його мінусом.