Панельно-каркасні будинки або будинку за канадською технологією - одні з найбільш необхідних забудов в даний час. Методика побудови прийшла в Україну з Північної частини США і Канади, зайнявши лідируючі місця в ТОПі споруди малоповерхових житлових будинків приватного характеру.
Кращі приклади робіт будівництва за канадською технологією
Що таке канадський будинок?
Канадська методика входить до числа будівництва каркасних будинків. Будівництво каркасного будинку за канадською технологією передбачає зведення несучої конструкції - каркас з пиломатеріалів.
Основна відмінність канадської технології будівництва від своїх «каркасних» аналогів полягає в установці SIP - панелі-сендвіч, що складаються з 2-х орієнтовано-стружкових плит і утеплювачем (пінопластом), покладеним між ними.
Технологія будівництва канадського будинку
Будь підвид каркасної забудови несе в собі певну технологію, що вимагає суворого відповідності та певних знань. Принцип будівництва будинку за канадською технологією несе в собі основну функцію - створення герметичною, і, отже, теплою споруди.
Герметичність досягається завдяки СИП-панелям, що славляться своєю здатністю не пропускати повітря, а також додаткових шарів теплоізолятора (утеплювача), гідроізоляції, пароізоляції і т.д. По суті, канадські будинки по панельній технології подвійно тепліше, ніж інші каркасні будівлі, і, як мінімум, в 8 разів, ніж будинки з цегли, піноблоку або бетону.
Важливо зауважити, що несуча конструкція канадського будинку може бути виконана зі всіляких матеріалів. Їх вибір залежить від побажань клієнта і його фінансової можливості. Наприклад, каркас може бути зібраний з металу.
Безумовно, така конструкція підвищить термін експлуатації будинку (який і без того становить мінімум півтора століття), але при цьому може значно «вдарити» по гаманцю, так як метал набагато дорожче дерева.
Як і всі види каркасного житла, канадський має ряд незаперечних переваг:
- Висока швидкість монтажу котеджу під ключ. Враховуючи, що сам каркас збирається протягом декількох днів, решта будроботи можуть зайняти не більше 2 місяців. Відмітною плюсом будинку за канадською технологією є те, що його можна будувати в будь-яку пору року, на відміну, наприклад, будинків з бруса
- Котеджі за канадською технологією витримують різкі перепади температури. За рахунок унікальності технології, в будинку завжди оточує оптимальний для людини мікроклімат. За умови сильного морозу за вікном і відсутності опалення, в будинку буде не надто холодно
- Канадський будинок споруджується виключно з екологічно чистих і безпечних будматеріалів. По-перше, при забудові каркасних будинків застосовується сухе будівництво, тобто не використовуються матеріали, що вимагають часу для висихання. Значить, людина не буде дихати канцерогенами і хімічними речовинами, випаровувані при висиханні, наприклад, бетону. По-друге, дерево - натуральний, природний матеріал, що володіє вагомими плюсами. Матеріал є дихаючим і здатний виводити зайву вологу. У будинку виключена поява грибка, цвілі і т.д.
- Житло, побудоване за канадською технологією, пожежостійкість і сейсмостійке. Такі будинки можна будувати без страху повного вигоряння стін і матеріалів, так як технологія забудови дозволяє утримати вогонь.
- Нарешті, будинок за канадською технологією - один із самих бюджетних варіацій будівництва за рахунок доступної вартості будівельних матеріалів та їх різноманітності.
Купити канадські будиночки в Києві та області - означає забезпечити себе якісним, довговічним і комфортним житлом
Однак важливо враховувати, що спорудити дійсно висококласний будинок класу «преміум» під силу виключно професіоналам, досконально знають дану методику будівництва.
Але, звертаючись в StroyPro, ви можете не турбуватися з цього приводу - десятирічний досвід роботи дозволив нашій компанії детально вивчити і уникализировать технологію будівництва каркасних будинків за канадською технологією в Києві.