(067) 456-29-16

БУДІВНИЦТВО КАРКАСНИХ БУДИНКІВ ПІД КЛЮЧ
від 50 днів без передоплати + гарантія
Замовте будівництво будинку і отримаєте проект вашого будинку
АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО
 Гарантія конфіденційності
НАШІ ОСНОВНІ ПОСЛУГИ

Будівництво будинків і котеджів під ключ

Якщо ви мрієте про власний затишний будинок в Києві або заміське будівництво в Київській області, зараз - найкращий час діяти. Від мрії до її реалізації - всього один дзвінок в нашу компанію. Ми спеціалізуємося на будівництві будинків та котеджів більше 20 років, споруджуючи елітні споруди за індивідуальним проектом в Києві, області і в усій Україні.

Зараз будівництво будинку обійдеться дешевше, ніж покупка готового. До того ж, будівництво будинків під ключ в нашій компанії має на увазі проектування, виходячи з особистих побажань замовника. Ви отримаєте затишний, теплий, комфортний будинок під ключ - такий, про який мріяли, витративши при цьому мінімум сил і часу.

StroyPro працює на основі необхідних дозвільних документів, сертифікатів і нормативних актів, застосовуємо сучасні технології, перевірені власним досвідом, використовуємо сертифіковані в Україні будівельні матеріали. Наші послуги базуються на наданні повного циклу будівництва будинків і котеджів в Києві: від проектування і аналізу ґрунту до монтажу та облаштування прибудинкової зони.

Ми готові втілити будь-яку ідею під ключ, незалежно від складності, ґрунтуючись на стандартах якості і нормах житлового будівництва, вимогам до життя сучасної людини. У наших силах побудувати сучасний житловий будинок, що максимально задовольняє запити і бюджет клієнта.

Етапи будівництва будинків і котеджів під ключ

Щоб здати готовий проект в термін, будівництво приватного будинку проводиться групою фахівців, що виконує певні послідовні етапи роботи. Як правило, їх 8:

  1. Проектування заміського будинку: обговорення проекту з клієнтом, візуальне уявлення будівництва об'єкта, підбір матеріалів, складання кошторису;
  2. Аналіз ґрунту та ґрунтових вод, вибір технології будівництва, підбір фундаменту. Організація будівельного майданчика і підготовка до будівництва: зведення тимчасового паркану, прокладка електро- і водопостачання, організація місця зберігання будматеріалів, установка битовки для відпочинку будівельників і т.д .;
  3. Заливка фундаменту відповідно до вимог обраного типу щоб уникнути усадки, тріщин, скосів;
  4. Поетапне будівництво стін і поверхів (якщо будинок двоповерховий і вище): послідовна укладання матеріалу (в залежності від його типу), утеплення, прокладка комунікацій в стінах;
  5. Будівництво покрівлі, утеплення;
  6. Утеплення фасаду, його декорування;
  7. Внутрішнє оздоблення: укладання підлоги, гіпсокартону, шпаклювання, установка сантехніки, висновок розеток, згідно плануванні та інші оздоблювальні роботи;
  8. Облаштування території: ландшафтний дизайн, будівництво додаткових споруд (альтанка, споруда, погріб, баня, сауна та ін.), Укладання доріжок.

В результаті будівництво будинку під ключ нашою компанією не вимагає ваших трудовитрат. Після здачі проекту вам потрібно буде тільки завезти меблі і почати життя з чистого аркуша в новому заміському будинку, який повністю відповідає вашій ідеї.

Технології будівництва котеджів і будинків в Києві

Спеціалізацією нашої компанії є зведення преміальних житлових споруд під ключ. У своїй практиці застосовуємо тільки сучасні європейські технології, популярні, як в Україні, так і за кордоном.

Спектр послуг має на увазі заміське будівництво за каркасною технологією, в тому числі фінських, канадських і збірних будинків, споруд з цегли, каменю, газобетону, SIP-панелей. Будуємо дачні будиночки, котеджі, таунхауси будь-якого обсягу і масштабу під ключ.

У своїй роботі не прийнятний застосування неповірених або відверто дешевих будматеріалів, які безпосередньо впливають на якість споруди. Однак клієнт має можливість самостійно підбирати матеріали в залежності від свого бюджету, тим самим коректуючи його. Будівельні матеріали закуповуємо у перевірених постачальників в Києві і Україні, гарантуючи своєчасну доставку на будмайданчик. Всі закупівлі відповідають кошторисі, а суми не виходять з рамок зазначених.

Будівництво заміських приватних будинків під ключ з гарантією від 10 років

Досвід роботи компанії і майстрів, автоматизація та систематизація процесу, застосування кращих технологій і впевненість в якості дозволяють нам надавати клієнтам гарантію на послуги від 10 років і більше.

Проектування і будівництво котеджів під Ключ у Києві компанією StroyPro - це шанс стати господарем комфортного і зручного житла тривалого терміну експлуатації. Ми допоможемо вам оформити юридичні документи, визначитися з проектом, якщо ви не до кінця його обдумали, підберемо альтернативні і раціональні рішення, максимально доступно і об'ємно проконсультуємо по будь-яким будівельним питань і запропонуємо прозору співпрацю.

З нашою допомогою ви знайдете повноцінний будинок, в якому жити стане зручніше, приємніше і безпечніше. Чекаємо ваших замовлень!

 

Побудуємо котедж, альтанку, дачу, льох, а також втілимо в життя будь-яку вашу ідею
6 ВИГОД
від співпраці з StroyPro
Економія грошей
 
Замовляючи проектування і будівництво будинку в нашій компанії, ви можете самостійно контролювати свої витрати, підбираючи матеріали та технології. Завдяки цьому можна значно заощадити на будівництві, отримавши не менше якісне житло.

Мінімум ваших трудовитрат

Ми все зробимо за вас: від планування будівлі до видачі ключів від дверей нового будинку. Від вас буде потрібно тільки сказати про свої побажання, затвердити проект, підписати договір і оплатити наші послуги.

Незмінний бюджет і чітко прорахований кошторис
 
Замовивши проектування і будівництва будинку в нашій компанії, ви отримуєте гарантію незмінного бюджету. Ми розраховуємо кошторис, вказуючи суми до копійки. Несемо відповідальність за ваші витрати і не будемо вимагати додаткових витрат в ході роботи.

Ідеальний будинок для шикарного життя

Проектуємо будинок на основі особистих побажань, раціонально задіємо кожен житловий і нежитловий метр. Облаштуємо об'єкт з максимальним комфортом для щасливого і зручного проживання.

Застосування перевірених технологій
і будматеріалів
 
В роботі використовуємо виключно високоякісні сертифіковані матеріали європейського та вітчизняного виробництва, перевірені на особистому досвіді. Застосовуємо сучасні технології, які передбачають безпеку кожного члена сім'ї.

Точно в строк

Здаємо проект в зазначений термін або раніше. Зобов'язуємося свідомо попередити вас про освіту форс-мажорній ситуації і своєчасно усунути її своїми силами, дотримуючись кожного пункту укладеного договору.

8 ПРИЧИН
Чому люди вибирають нашу компанію
 
Тільки інноваційні ідеї
та сучасні рішення
 
Ми вдосконалили технологію
каркасного будівництва
 
Досвід роботи понад 19 років
 
Працюємо як по індивідуальному
так і базовим проектом
 
Працюємо тільки з якісним
матеріалом від зарубіжних виробників
 
Професійна і кваліфікована
команда фахівців
 
Працюємо за договором, суворо
дотримуючись термінів будівництва
 
Невисока вартість будівництва каркасних будинків

ФІЛОСОФІЯ,
ЯКОЇ МИ ДОТРИМУЄМОСЯ

Ми любимо свою роботу, своїх співробітників і своїх клієнтів. Тому ми шанобливо і трепетно ставимося до того що ми робимо. Філософія компанії полягає в людському відношенні до один одного, у відповідальності і чесності перед своїми клієнтами.

Наші переваги — порядність і об'єктивність;

Наша мета — піклуватися про своїх клієнтів;

Наша команда — це наша гідність;

Наша найкраща похвала — ваша радість і задоволення від виконаної нами роботи.

Ми переконані, що щире і людське ставлення до своєї улюбленої справи обов'язково дозволить досягти вірного і заслуженого результату.

ЕТАПИ СПІВРОБІТНИЦТВА
ЕТАП 1
КОНСУЛЬТАЦІЯ

Ми розповідаємо всю інформацію про
будівництві. озвучуємо приблизно
вартість

ЕТАП 2
УГОДА

Пропонуємо розробити проект або
надаємо типовий проект без-
коштовно. Укладаємо угоду і
прописуємо терміни

ЕТАП 3
ПЕРЕДПЛАТА

Ви надаєте передплату на
закупівлю будівельних матеріалів для
фундамента. Оплата за роботу тільки
за фактом виконаних робіт

ЕТАП 4
ЗАЇЗД В ДІМ

Через 3 місяці після підписання
угоди, вже заїжджаєте в свій будинок!

Дозвольте мрії оселиться в новому будинку!

Нас обирають за нашу роботу

ПЕРЕГЛЯНУТИ НАШІ РОБОТИ