(067) 456-29-16

БУДІВНИЦТВО КАРКАСНИХ БУДИНКІВ ПІД КЛЮЧ
від 50 днів без передоплати + гарантія
Замовте будівництво будинку і отримаєте проект вашого будинку
АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО
 Гарантія конфіденційності
НАШІ ОСНОВНІ ПОСЛУГИ

Будівництво каркасних будинків під ключ

Щорічно будівництво будинків за каркасною технологією стає все більш актуальним. У Канаді, США, Фінляндії та Швеції практично кожен житловий будинок споруджений саме по ній, а в Європі відсоток будівництва каркасних будинків перейшов за позначку 60.

Чому будинку каркасні настільки популярні?

Більшість професійних будівельних компаній рекомендують зупиняти свій вибір саме на каркасних будинках. Такий вид споруди найбільш економічний у всіх аспектах.

Сьогодні будівництво та утримання бетонних, кам'яних і цегляних будинків досить затратно за рахунок високої вартості матеріалів, трудовитрат при будівництві та опаленні приміщенні.

Каркасний будинок, у свою чергу, можна побудувати в бюджетному варіанті, а унікальна технологія забудови передбачає вагому економію грошей під час опалювального сезону. Тому Україна не стала винятком, віддаючи перевагу сучасній технології каркасних будинків.

Що таке каркасні будинки?

Будинок за каркасною технологією - з позиції будівельних робіт є досить простою конструкцією. Несуча основа виступає у вигляді каркаса, виконаного з пиломатеріалів або металу (залежно від виду будтехнології).

Каркас збирається, утеплюється, обробляється OSB-плитами і облицьовується, надаючи тим самим естетичний зовнішній вигляд будинку. Споруджувати каркасні будинки можна будь-якої поверховості та складності.

Будівельний ринок сьогодні має різноманітністю екологічно чистих матеріалів, тому вибрати їх, замовити та купити не складе труднощів.

4 причини замовити будівництво будинку по каркасної технології:

 1. Кожен етап будівництва для вас - значна економія. Спорудження каркасного будинку обійдеться вам недорого - як мінімум, на 15% дешевше, ніж зведення будинку з бетону або цегли аналогічної площі
 2. Жити в каркасному будинку - економічно вигідно. Витрати на опалення обійдуться вам в 7 разів менше в порівнянні з житлом, побудованим за іншим технологіям. Виходячи з актуальних цін на електроенергію та опалення в Україні, обігрів будинку з бетону або цегли площею в 100 квадратних метрів обійдеться вам в 1000-1200 грн на місяць. За обігрів аналогічної площі каркасного будинку ви заплатите не більше 150-200 грн.
 3. Матеріали, застосовувані при технології будівництва каркасного будинку, продовжують життя. Доведено, що дерево сприятливо впливає на нервову, серцево-судинну і дихальну системи. За статистикою, люди, що живуть в каркасному будинку, продовжують життя, в середньому, на 18 років. Дана технологія дозволяє будинку «дихати», утримувати тепло і зберігати оптимальний мікроклімат, а завдяки вагомим достоїнств матеріалів, в приміщенні не утворюється цвіль, вогкість і грибок.
 4. Каркасні будинки по праву вважаються бистровозводімимі проектами. Двоповерховий будинок може бути повністю готовий до заїзду протягом 2-3 місяців будівництва.

Альтернативні види будинків, реалізовані компанією StroyPro:

Каркасно-рамкові - довговічні будинки, у будівництві яких застосовується дерев'яний брус діаметром від 100 до 200 мм

Каркасно-щитові - міцні і надійні будинки, при спорудженні яких використовуються міцні орієнтовно-стружкові, цементно-стружкові плити і фанери будь-якої товщини в якості обробки. Дані технології будівництва можуть застосовуватися при спорудженні дачі, лазні або житлового будинку

Будинки з SIP-панелей - самий бистровозводімий тип будинків. За основу беруться двосторонні ОСП-плити з покладеним між ними пінопластом. Плити виробляються на заводі, а їх монтаж на будмайданчику виконується протягом декількох днів. Як правило, будинку з СИП-панелей зводяться за канадською та скандинавської методикою.

Створення та реалізація каркасних будинків від компанії Стройпро

8 причин довіряти Story Pro:

 • Працюємо на результат, надаючи гарантію по закінченню
 • Розробляємо проект, прислухаючись до побажань клієнта
 • Здаємо готовий проект в зазначені в договорі терміни, кожен етап будівництва контролюється керівною ланкою
 • Виконуємо роботи будь-якої складності: від складання невеликої будівлі до багатоповерхового будинку під ключ
 • Готові до довгострокових відносин і пропонуємо сервісне обслуговування
 • Використовуємо виключно сертифіковані в Україні, якісні та безпечні будматеріали
 • Працюємо на прозорій основі, ви можете дізнатися необхідну вам інформацію про процес будівництва в будь-який момент
 • Вартість проекту завжди відповідає заявленій в кошторисі вартості

Наша робота - наша гордість. Перегляньте портфоліо компанії, в якому розміщені фото і відео наших робіт, ознайомтеся з відгуками про нашу компанію. 15 років досвіду дозволяють нам створити будинок вашої мрії. Переконайтеся в цьому самі!

Ми будуємо для вас не тільки каркасний будинок, але і спорудимо альтанку, льох та інші ваші ідеї
6 ПРИЧИН
Чому замовити каркасний будинок - це круто
ЕКСПРЕС-БУДІВНИЦТВО при низьких витратах
Каркасне будівництво — це сучасна технологія монтажу конструкцій, що не вимагає великих трудовитрат і фінансових вкладень. За якістю та експлуатаційним характеристикам каркасний будинок не поступається цеглі й бетону

Каркасний дім - це надійність
практичність і тепло

Будинок, побудований за каркасною технологією, прослужить вам більше 100 років. В ньому завжди тепло, комфортно і затишно за рахунок чудових властивостей дерева - природного і натурального матеріалу. Каркасний будинок - це очевидні переваги.

ЗАСТОСУВАННЯ СУХОЇ ТЕХНОЛОГІЇ БУДІВНИЦТВА
Застосування сухої технології в каркасному будівництві зміцнює ваше здоров'я. Каркас збирається за допомогою металевих кріплень. Вам не доведеться дихати канцерогенами і хімічними речовинами.

Економте на фундаменті за рахунок
легкого ваги конструкції

Каркасний будинок — дуже легка конструкція. Її вага в кілька разів менше бетонних або цегляних аналогів. Навіть за умови установки в будинку необхідної техніки та меблів, полегшений фундамент витримає навантаження.

Можливість будівництва каркасного будинку
при будь яких погодних умов
Дощ, сніг, вітер або пекуче сонце — не перешкода процесу каркасного будівництва. Роботи будуть проводитися незалежно від пори року та погоди, що абсолютно не вплине на якість будинку.

Високі показники пожежостійкості

При загорянні, матеріали, що застосовуються під час будівництва будинку, не дозволять вогню поширитися по всій конструкції. Завдяки каркасною технологією ви і ваш будинок в безпеці. Каркасний будинок - ваш кращий вибір.

8 ПРИЧИН
Чому люди вибирають нашу компанію
 
Тільки інноваційні ідеї
та сучасні рішення
 
Ми вдосконалили технологію
каркасного будівництва
 
Досвід роботи більше 10 років
 
Працюємо як по індивідуальному
так і базовим проектом
 
Працюємо тільки з якісним
матеріалом від зарубіжних виробників
 
Професійна і кваліфікована
команда фахівців
 
Працюємо за договором, суворо
дотримуючись термінів будівництва
 
Невисока вартість будівництва каркасних будинків

ФІЛОСОФІЯ,
ЯКОЇ МИ ДОТРИМУЄМОСЯ

Ми любимо свою роботу, своїх співробітників і своїх клієнтів. Тому ми шанобливо і трепетно ставимося до того що ми робимо. Філософія компанії полягає в людському відношенні до один одного, у відповідальності і чесності перед своїми клієнтами.

Наші переваги — порядність і об'єктивність;

Наша мета — піклуватися про своїх клієнтів;

Наша команда — це наша гідність;

Наша найкраща похвала — ваша радість і задоволення від виконаної нами роботи.

Ми переконані, що щире і людське ставлення до своєї улюбленої справи обов'язково дозволить досягти вірного і заслуженого результату.

ЕТАПИ СПІВРОБІТНИЦТВА
ЕТАП 1
КОНСУЛЬТАЦІЯ

Ми розповідаємо всю інформацію про
будівництві. озвучуємо приблизно
вартість

ЕТАП 2
УГОДА

Пропонуємо розробити проект або
надаємо типовий проект без-
коштовно. Укладаємо угоду і
прописуємо терміни

ЕТАП 3
ПЕРЕДПЛАТА

Ви надаєте передплату на
закупівлю будівельних матеріалів для
фундамента. Оплата за роботу тільки
за фактом виконаних робіт

ЕТАП 4
ЗАЇЗД В ДІМ

Через 3 місяці після підписання
угоди, вже заїжджаєте в свій будинок!

Дозвольте мрії оселиться в новому будинку!

Нас обирають за нашу роботу

ПЕРЕГЛЯНУТИ НАШІ РОБОТИ